Успішність студентів та відвідування занять

УВАГА! На факультеті економіки та менеджменту здійснюється постійний моніторинг поточної успішності студентів та відвідування занять

 Шановні студенти та батьки! На факультеті економіки та менеджменту протягом усіх семестрів та з усіх предметів здійснюється постійний моніторинг поточної успішності студентів та відвідування ними занять. Результати можна отримати, якщо звернутися із запитом в деканат факультету економіки та менеджменту. У найближчій перспективі ця інформація буде доступна на нашому сайті.

Контакти деканату ФЕМ:

–        (067) 411-07-08;

–        (093) 315-79-18;

–        (0412) 24-09-93;

–         Ми Вконтакті: https://vk.com/dekanat_fem;

–         Електронна адреса: nishchuk@ukr.net

Інформуємо вас про те, що на ФЕМ діє кредитно-модульна система оцінювання знань студентів, яка стосується усіх предметів. Елементами контролю є: виконання домашніх та індивідуальних завдань, контрольні роботи та тестові завдання, співбесіди, колоквіуми, проміжні звіти при проходженні практик та ін. Максимум по кожному із предметів протягом семестру можна набрати 100 балів. Студент не допускається до складання іспиту чи заліку, якщо кількість балів, одержаних впродовж семестру не досягла 35 балів та вважається атестованим, якщо сума балів дорівнює або перевищує 60 балів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *