Розкрий шпигуна! Інтелектуальна рольова гра від кафедри управління персоналом та економіки праці на “Майстерні міста Житомир 2019”

07 червня 2019 року у рамках урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомир 2019» з 16:00 до 17:00 студентсько-викладацький актив кафедри управління персоналом та економіки праці Державного університету «Житомирська політехніка» проводив інтелектуальну командну рольову гру «Корпорація-2030».

 

 

 

 

 

 

В головному павільйоні майстерні, розташованому на Старому бульварі, модераторам заходу вдалося зібрати за одним столом поціновувачів розвиваючих настільних ігор.

За сценарієм події гри «Корпорація-2030» відбуваються в межах одного суб’єкта підприємницької діяльності – корпорації. Вони відображають відносини між працівниками окремих професій і структурних підрозділів в умовах розповсюджених принципів секретності, комерційної таємниці, боротьби з промисловим шпигунством. 

 

Гравці могли перейнятися атмосферою спільної роботи над виконанням важливого виробничого завдання і виявити серед своїх колег справжніх промислових шпигунів. Дякуємо організаторам за корисне, а головне, цікаве проведення часу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *