Birthday Party: в ЖДТУ відзначили День народження ФЕМ

27 лютого 2019 року факультет економіки та менеджменту відзначав свій День народження.  Програма святкування була більш, ніж насичена. Студентський та викладацький актив підготував для факультету багато заходів, пов’язаних не лише з економікою, бізнесом, управлінням чи туризмом, але й з посиланнями на сучасні бренди, включаючи кінематограф та інтернет-новаторства.

Ще за тиждень весь університет мав можливість бачити трейлер до концерту, де було вирішено відійти від звичного формату, застосувавши формат шоу. Впродовж тижня кожному перехожому запала в голову композиція із відомого мюзиклу «The Greatest Showman», який  став основою формату свята.

Нестандартною також стала дата святкування, адже традиційно день народження Факультету припадає на перший день весни. Цього ж року основна частина заходів відбулася саме 27 лютого. З ранку в холі усіх зустрічали посмішками і цукерками в буквальному сенсі слова – кожен отримував смайлики з побажаннями, завданнями та жартами на звороті.

На великих перервах проводилися заходи як від студентів, так і від кафедр. На першому та другому поверхах студенти проводили такі ігри як Shazam-game та Just Dance. Всі учасники отримували не лише заряд позитивних емоцій, але також смаколики і подарунки.

На третьому поверсі кафедра менеджменту і туризму підготувала для усіх бажаючих проекти ФотоСушка і Відео-квести. Символ ФотоСушки: легко зняти те, що подобається, легко повісити те, чим хочеш поділитися. Цього дня хол третього поверху подарував справжню казку, адже портрети, пейзажі, подорожі та веселі моменти, відображені на фотосвітлинах наповнили душу кожного гармонією не лише з красою, але й із самим собою.

У рамках проекту Відео-квести були представлені роботи студентів на тематику «Великі мрійники», де були зображені їх надії, прагнення та найзаповітніші мрії.

Викладачі кафедри економіки та підприємництва запросили всіх бажаючих в 13:30 в 316 ауд., де відбулась інтелектуально-розважальна гра СуперІнтуїція, гостями якої стали по-справжньому зірки нашого факультету – завідувач кафедри Валінкевич Наталія Василівна та проректор з науково-педагогічної роботи та молодіжної політики Денисюк Олена Григорівна. Перед гравцями постало завдання відгадати, хто є хто. Серед учасників були не лише студенти, але і викладачі кафедри. Завдання стояло дійсно складним, адже категорії особливостей учасників були більше ніж неординарні (вміє спілкуватися мовою дельфінів, мандрівник-екстремал, барбервумен, професійний генератор інтернет-мемів тощо). В ході гри виявилося, що студенти і викладачі кафедри не тільки розумні й креативні, а ще й талановиті, мають музичні, танцювальні, художні, спортивні, пародійні, перукарські здібності. Врешті решт, кожному з глядачів даний захід запам’ятався позитивними емоціями, сміхом та яскравими враженнями.

 

Неймовірно цікавим став також конкурс студентського креативу «Я люблю свою спеціальність». Впродовж тижня студенти кафедри економіки та підприємництва мали можливість представити інформацію про спеціальності, на яких вони навчаються, у незвичному та оригінальному варіанті (рисунки, меми, девізи, слогани, комікси і та ін.). Найбільш вдалий з точки зору інформативного наповнення, дизайну, сучасного оформлення матеріал обирався шляхом таємного голосування серед присутніх студентів і викладачів факультету економіки та менеджменту.

Родзинкою свята став шоу-концерт, який відбувся о 15:00 в актовій залі. Відкрили захід двократні переможці Dance Battle власною хореографічною постановкою разом із студенткою 1 курсу Анною Ступак з авторською піснею, присвяченою нашому факультету. Порадували глядачів не лише майстерний вокал від солістів ансамблю «Акорд» та яскраве дійство від  театру вогню «Дім Сонця», але і студентська збірна КВК «Іспанський Стид» з цікавим гумором та неординарними жартами.

Загалом впродовж всього дня в університеті панувала справжня сімейна атмосфера з домішкою шарму та експресії. Кожен, хто завітав цього дня до нас, отримав бурю емоцій та незабутні враження. Щиро дякуємо всім тим, хто став частиною організації такого неймовірного святкування дня народження факультету економіки та менеджменту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *