ЖДТУ визначив переможців обласного конкурсу творчих робіт «Житомирщина – моя мала батьківщина»

Майбутнє країни залежить від її молоді, адже саме здібності, завзяття, наполегливість та прагнення до самовдосконалення майбутніх лідерів та фахівців формують перспективи розвитку суспільства. Житомирський державний технологічний університет, будучи однією з провідних науково-освітніх установ Поліського регіону, активно бере участь у формуванні та розвитку науково-творчого потенціалу молоді Житомирської області.

Відтак, у ЖДТУ третій рік поспіль відбувся Обласний конкурс творчих робіт учнів 10-11 класів «Житомирщина – моя мала батьківщина».

Мета конкурсу полягає в популяризації наукових досягнень рідного краю, економічної привабливості регіону в контексті розкриття внутрішнього потенціалу розвитку та поширенні інформації про освітньо-професійні програми «Управління бізнесом» та «Економіка підприємства», що реалізуються ЖДТУ в межах спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Економіка» відповідно.

Для молодого покоління участь у творчому конкурсі – це можливості обміну досвідом та самореалізації як майбутніх лідерів в сфері економіки та підприємництва. Для ЖДТУ та Житомирської області – профільна спрямованість випускників загальноосвітніх навчальних закладів, що враховує інтереси, нахили, здібності та можливості кожного учня, у тому числі з особливими освітніми потребами. Науковий пошук та реалізація творчого задуму в сфері економіки та бізнесу створює найоптимальніші умови для професійного самовизначення та подальшої самореалізації конкурсантів і слугує каталізатором ефективних зрушень регіонального розвитку, забезпечення економічного прориву та довгострокових конкурентних переваг територіальних громад.

27 грудня 2018 р. у ЖДТУ відбулася підсумкова конференція, де було відзначено учнів-переможців конкурсу. До учасників із привітальним словом звернулися перший проректор ЖДТУ д.е.н., професор Оксана Вікторівна Олійник, декан факультету економіки та менеджменту к.е.н., доцент Олена Григорівна Денисюк та завідувач кафедри економіки та підприємництва д.е.н., доцент Валінкевич Наталія Василівна, які відзначили важливість проведення таких науково-творчих конкурсів та привітали переможців та їх наукових керівників.

Цьогоріч кількість учасників-переможців – 43 особи. В 14 номінаціях найкращими стали представники м. Житомира та 13 районів Житомирської області. Визначальними критеріями оцінки наукової роботи були її актуальність, новизна, самостійний характер сформульованих висновків, оригінальність, обґрунтованість тематичного напряму творчої роботи. Кожного переможця та їхніх керівників було відзначено дипломами, грамотами та цінними подарунками. Спеціальним подарунком від ректора ЖДТУ було нагороджено номінанта конкурсу «За кращу творчу роботу».

Кафедра економіки та підприємництва ЖДТУ, яка виступила організатором цього масштабного заходу, висловлює щиру вдячність за сприяння у проведенні конкурсу та активну позицію щодо науково-освітнього розвитку молоді – ректорату ЖДТУ, Управлінню національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА, Управлінню освіти і науки ЖОДА.

Щиро вітаємо учнів та їхніх керівників з перемогою у конкурсі та бажаємо не зупинятися на досягнутому, подальшого професійного та наукового зростання, а також усіляких гараздів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *