В ЖДТУ вручили сертифікати учасникам обласних курсів гідів-екскурсоводів

23 учасники обласних курсів гідів отримали сертифікати про завершення програми професійної освіти «Гід-екскурсовод: Основи туристичного супроводу». Курси гідів стартували на базі Житомирського державного технологічного університету 30 жовтня 2018 року. Після завершення курсів учасники розробили авторські туристичні маршрути.
Курси проводились за підтримки Житомирського обласного туристичного інформаційного центру обласної ради і управління культури та туризму облдержадміністрації. Організаційний супровід зі сторони університету здійснювали викладачі та студенти кафедри менеджменту і туризму ЖДТУ на чолі з завідувачем кафедри Галиною Тарасюк. В ЖДТу здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів за спеціальністю “Туризм”, функціюнує Студентське екскурсійне бюро.

Урочисте вручення сертифікатів учасникам відбулося 20 грудня 2018 року в Житомирському державному технологічному університеті. Вітали випускників курсів начальник управління культури та туризму ОДА Тетяна Парфентієва, в.о. директора обласного туристичного інформаційного центру Василій Кравчук, перший проректор Житомирського державного технологічного університету Оксана Олійник та декан факультету економіки та менеджменту Олена Денисюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.