Участь кафедри УП та ЕП у засіданні секції інтернет-конференції в Луцькому НТУ

07 грудня 2018 року на базі факультету бізнесу Луцького НТУ проходила ІІІ Міжнароднанауково-практична інтернет-конференція «Актуальні проблеми управління соціально-економічними системами». До участі вонлайн-доповідях долучилися представники університетів Білорусі та України. Зокрема, серед партнерів заходу, виступами співробітників кафедри управління персоналом та економіки праці, був представлений Житомирський державний технологічний університет.

Загалом доцентами та старшими викладачами кафедри спільно зі студентами-магістрами було підготовлено та подано для включення у збірник тез доповідей конференції 11 публікацій, виконаних на найбільш актуальні теми зі сфери управління персоналом у креативній економіці.

Особливий інтерес у слухачів викликала доповідь доцента Обіход С.В. на тему: «Зайнятість молоді в умовах розвитку креативної економіки», вдало ілюстрована сучасною статистикою молодіжного ринку праці на слайдах презентації. З-поміж іншого доповідачем була відзначена важливість розвитку «м’яких» навиків (soft skills), що допоможуть молодим людям краще реалізувати себе на ринку праці в умовах прискорення глобалізаційних процесів.

Про важливість об’єктивного оцінювання працівників керівництвом, службою персоналу, колегами по роботі тощо та самооцінювання доповів старший викладач кафедри управління персоналом та економіки праці Ткачук В.О. У своїй доповіді на тему: «Роль і значення оцінювання персоналу для підприємства і працівників» він окреслив проблеми більшості систем оцінювання працівників, а також вказав на важливість встановлення сучасних критеріїв оцінювання компетенцій персоналу.

Кафедра управління персоналом та економіки праці ЖДТУ висловлює подяку за організацію і проведення такого важливого міжнародного наукового заходу представникам організаційного комітету Луцького НТУ, зокрема координатору заходу, д.е.н., професору, завідувачу кафедри економіки факультету бізнесу О.М. Шубалому, і висловлює сподівання на продовження партнерських відносин у науковій площині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.