Студенти кафедри менеджменту і туризму – переможці Всеукраїнського конкурсу стипендіальної програми «Майбутнє туристичної галузі України»

Вітаємо студентів магістратури спеціальності «Туризм» кафедри менеджменту і туризму ЖДТУ Савельєву Дар’ю та Рибачка Олексія, які посіли третє місце у Всеукраїнському конкурсі стипендіальної програми  «Майбутнє туристичної галузі України».

Запропонована студентами на конкурс наукова робота «Стріт-арт Житомира» (науковий керівник – доцент, кандидат географічних наук Романів Оксана Яківна) отримала схвальні оцінки журі та була відібрана до фіналу. Студентів запросили на очний захист проекту, який відбувся у м. Дніпро 3 грудня 2018 року.

Зауважимо, що «Майбутнє туристичної галузі України» – це загальнонаціональна програма підтримки обдарованої молоді, заснована компанією Travel Professional Group (TPG)  в 2012 році. Студенти ЖДТУ беруть участь у конкурсі уже вдруге. У 2017 році розробка Марченкової Вікторії та Савельєвої Дар’ї на тему «Туристичне таксі Житомира» запам’яталася учасникам та журі конкурсу своєю ексклюзивністю й була винагороджена дипломом третього ступеня.

Організаційно-методичне забезпечення конкурсу в 2018 році здійснював Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара. А сам фінал відбувся у приміщенні культурно-ділового центру «Менора» – найбільшого у світі єврейського комплексу площею 50 000 м². У складі журі працювали як представники туристичного бізнесу, так і найвідоміші науковці у сфері туризму та індустрії гостинності із провідних вишів України. Моменти спілкування із колегами з інших навчальних закладів у форматі наукових дискусій та у неформальній обстановці по-за конкурсом були істинно цінними для всіх, кого зібрав конкурс у Дніпрі. Організатори крім того приготували цікаву культурно-пізнавальну програму для учасників. Усі мали змогу відвідати унікальний музей «Пам’яті єврейського народу і Холокосту в Україні», отримати неперевершені враження від приватної колекції антикварних годинників, поспостерігати за святкуванням Хануки єврейською громадою. Та й вечірня прогулянка дніпровською набережною у компанії однодумців принесла неабияке задоволення!

За правилами конкурсу його переможці, серед яких і студенти ЖДТУ Савельєва Дар’я та Рибачок Олексій, отримуватимуть упродовж півроку щомісячну грошову нагороду у вигляді  іменних стипендій, а також мають запрошення офіційного працевлаштування в компанії TPG.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.