Підсумки святкування тижня менеджменту і туризму в ЖДТУ у 2018 році

З 18 по 21 грудня 2018 року у ЖДТУ проходив тиждень менеджменту і туризму з нагоди святкування 24-ї річниці кафедри менеджменту і туризму. Протягом цього тижня проходило багато цікавих заходів за участі студентів та викладачів кафедри.

Тиждень менеджменту і туризму розпочався з пізнавального і вже традиційного заходу під назвою IDEAFEST, на якому студенти першого курсу (група МО-62) презентували та обговорювали власні бізнес-ідеї. Проекти готувались студентами за керівництвом доцента кафедри Юлії Володимирівни Давидюк.

19 грудня, відбулось чергове засідання Бізнес-школи практичного менеджменту. Студенти 1-го курсу магістратури, групи МОМ-18 підготували бізнес-проекти під керівництвом Тарасюк Галини Миколаївни та Гринів Варвари Віталіївни. Студентами було представлено чотити проекти, серед яких створення масштабного технопарку в Житомирській області, організація простору для навчання та розвитку студентів ЖДТУ, ресторан молекулярної кухні та, навіть, кондитерська з живими єнотами.

Також 19 грудня з ініціативи Пащенко Ольги Петрівни було проведено захід під назвою «Великі мрійники». Студентами різних груп були представлені їх власні мрії та надії на майбутнє. Разом з мрійниками всі присутні мали можливість уявити підйом на Еверест, подорожі найгарнішими містами Європи, круїз на найбільшому лайнері в світі, та навіть помріяти про успішне закінчення ЖДТУ.

ІІІ Міжнародна науково-практична on–line конференція молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Менеджмент суб’єктів господарювання: проблеми та перспективи розвитку» відбулась 20 грудня. Проведення конференції вже стало традицією для відзначання тижня менеджменту і туризму. Студентами та викладачами було розглянуто теоретичні та прикладні аспекти основ менеджменту суб’єктів господарювання, сучасні проблеми розвитку туризму.

В п’ятницю, 21 грудня відбулось урочисте закриття тижня менеджменту і туризму, що вже традиційно супроводжувалось нагородженням усіх учасників заходів солодкими подарунками та грамотами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *