Практичний досвід – ключовий базис якісної вищої освіти

13 листопада 2018 року студенти факультету разом з викладачами кафедри економіки та підприємництва ЖДТУ відвідали ПрАТ «Житомирський завод огороджувальних конструкцій». Завод займає територію 52800 кв.м. промислової зони м. Житомира (вул. Параджанова).

Екскурсія розпочалась з огляду цехів на яких відбувається послідовний тип виробництва продукції з металу. На підприємстві встановлено обладнання, яке дозволяє виготовляти широкий спектр металоконструкцій з різним ступенем обробки зовнішньої поверхні. Підприємство має технологічні можливості для виготовлення таких видів продукції як: профільовані листи, стінові панелі типу «Сендвіч», металеві каркаси будівель (балки, колії і т.і., ригелі і прогони, двері і ворота, віконні вітражі та зенітні ліхтарі. Студентам пощастило прослідкувати весь процес виготовлення готової продукції: від її розробки в конструкторському відділі до виробництва на різних дільницях та відвантаження замовнику. На завершення екскурсії було представлено соціальну інфраструктура заводу: їдальню, тренажерний зал та зону відпочинку – де студенти могли спробувати себе в ролі відпочиваючого працівника (на відміну від виробничих цехів).

Екскурсію проводила головний економіст ПрАТ «ЖЗОК» Кушнiр Лариса Миколаївна, яка докладно і цікаво представила весь виробничий процес перед студентами та відповіла на професійні запитання щодо планування діяльності, калькулювання цін на продукцію, методів ціноутворення; дала поради досвідченого економіста підростаючому поколінню, чим показала свій високий професійний досвід.

Висловлюємо подяку керівництву ПрАТ «ЖЗОК»  та особисто Голові наглядової ради Зубку Григорію Івановичу  за надану можливість відвідати підприємство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.