Навчаємося, подорожуючи: Органік Мілк, Баранівський фарфор та ведмеді Білої скелі

У межах роботи Студентського екскурсійного бюро ЖДТУ, 6 листопада 2018 року студенти спеціальностей “Менеджмент”, “Туризм”, “Управління персоналом та економіка праці”, куратори заходу Людмила Горшкова та Варвара Гринів відвідали з екскурсією підприємство  з виробництва екологічно чистих продуктів ТОВ “Органік Мілк”. Студенти ознайомилися з процесом виробництва на заводі, технологією виготовлення продуктів. Відбулась дегустація продуктів по завершенню екскурсії, що справила позитивне та поживне враження. Гості на смак відчули переваги екологічно чистих продуктів.

Другою зупинкою  подорожі була оглядова екскурсія в місцевому Баранівському музеї фарфору. Історія місцевого фарфорового заводу  нараховує більше ніж 200 років. Завод займався виробництвом фарфору та порцелянового посуду аж з 1802 року. Традиційно основною продукцією фарфорового заводу були столові, чайні та кавові сервізи з фарфору. Але вироблялись і інші цікаві порцелянові вироби. В музеї до 8 тисяч експонатів.

На завершення подорожі, студенти та викладачі завітали до с. Березівка в реабілітаційний центр для ведмедів “Біла Скеля”, що створений в рамках українського проекту «Збережи дику природу/Save Wild». В «Білій скелі» створено умови, що максимально наближені до природнього середовища ведмедів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.