І Міжнародна науково-практична конференція «Підприємницька модель економіки та управління розвитком підприємства»: підсумки роботи

Науково-практичні конференції різних рівнів виступають важливим компонентом та важелем розвитку науки, адже сприяють зустрічі провідних науковців та дискусійному обговоренню найбільш актуальних та гострих проблем у широкому колі. Підсумком таких обговорень, зазвичай, є новітні пропозиції та рішення, що формують засади для ефективного та конкурентоспроможного розвитку країни.

Житомирський державний технологічний університет як одна з провідних науково-освітніх установ, традиційно виступає базою для проведення конференцій різного рівня та тематичного спрямування. Тож 8-9 листопада 2018 р. на базі ЖДТУ відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Підприємницька модель економіки та управління розвитком підприємства», присвячена сучасним тенденціям розвитку підприємництва.

8 листопада відбулося урочисте відкриття конференції. До учасників з привітальним словом звернулися Оксана Вікторівна Олійник, д.е.н., проф., перший проректор ЖДТУ, Олена Григорівна Денисюк, к.е.н., доц., декан факультету економіки та менеджменту ЖДТУ, Наталія Василівна Валінкевич, д.е.н., доц., завідувач кафедри економіки та підприємництва ЖДТУ, Сергій Федорович Легенчук, д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку і аудиту ЖДТУ, які відзначили важливість подібних заходів для розвитку науки та країни в цілому і побажали учасникам успіхів та подальших звершень.

Конференція є інтегруючим заходом для теорії та практики управління, тому на пленарне засідання було запрошено представників органів влади та бізнесу.

До безпосередньої участі у заході долучилися:

Ірина Леонтинівна Шпонарська, начальник відділу підприємництва, власності та адміністративних послуг департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації,

Борис Борисович Пахолюк, керівник КУ «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради,

Віктор Васильович Камлук, директор ЖБК «Атошник».

У своїх виступах гості окреслили основні проблеми та перспективи розвитку підприємництва в Україні, відзначили важливість взаємодії між владою, бізнесом та громадою.

Робота конференції проходила за секціями:

Секція 1. Проблеми соціально-економічного розвитку та управління підприємствами.

Секція 2. Сучасні моделі ефективного бізнесу підприємств.

Секція 3. Перспективи інтеграції економіки, підприємництва, маркетингу та логістики підприємств.

Секція 4. Моделювання та прогнозування економічних процесів розвитку підприємництва в умовах глобалізації.

Секція 5. Сучасні проблеми та пріоритети діяльності торговельних підприємств.

Секція 6. Проблеми теорії та практики бухгалтерського обліку, контролю і аналізу.

Учасниками кожної секції було представлено доповіді, присвячені визначенню та вирішенню проблем у відповідному секторі.

Всього для участі у І Міжнародній науково-практичній конференції «Підприємницька модель економіки та управління розвитком підприємства» було подано 222 тези представників з 40 закладів освіти (в т.ч. 5 іноземних).

Організаційний комітет конференції висловлює щиру вдячність запрошеним гостям та учасникам за проявлений інтерес та активну наукову позицію, бажає успіхів та подальших професійних досягнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.