21 листопада – День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Революція Гідності 2013 року об’єднала весь український  народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина. І тепер, згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року,  щорічно 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, виховання національно-патріотичної свідомості на факультеті економіки та менеджменту викладачами кафедри гуманітарних і соціальних наук було проведено заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи.

Проф. Муляр В.І. прочитав лекцію на тему «Причини початку революції» для студентів гр.МБм-135; пізнавальну бесіду на тему «Україна гідна свободи» підготувала доц. Литвинчук О.В. для студентів гр.ФБС-3; для студентів гр. КІ-4 ст. викладач Саннікова С.Б. підготувала бесіду на тему «Україна-країна нескорених»; хвилину мовчання в честь Героїв Небесної сотні «Герої не вмирають…просто йдуть» провела викл. Шуляренко Л.І., бесіду на тему «Революція гідності, охрещена кров’ю» для студентів гр.ТЗ-3 провела доц. Кругляк М.Е.

На заняттях згадали про криваві майдани у Києві, а також всіх тих, хто не повернувся додому. Хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної Сотні, учасників АТО, які віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.  Україна – країна трагедій і краси, де найбільше люблять волю і найменше її знали, країна гарячої любові до народу і «чорної» зради, довгої вікової, героїчної боротьби за волю і незалежність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.