Молодь будувала мініатюрні офіси ейчарів на локації кафедри УП та ЕП під час фестивалю SpaceTechFest 2018

В рамках проведення щорічного фестивалю науки і техніки SpaceTechFest 2018 співробітниками кафедри управління персоналом та економіки праці ЖДТУ було підготовлено локацію, на якій діти разом з батьками та учнівська молодь могли на якийсь час перевтілитися у справжніх проектувальників, дизайнерів інтер’єру, будівельників тощо.

Всі, хто давно мріяв набути навички макетування внутрішнього інтер’єру офісних приміщень, отримали чудову нагоду зробити це на пізнавальному воркшопі «Побудуй свій офіс управлінця/ейчара» як одній з активних локацій фестивалю.

На локації гості фестивалю мали змогу ознайомитися з базовими принципами раціонального розміщення офісних меблів і технічних засобів у приміщенні служби персоналу (позиціонування об’єктів за рівнями, мінімалізму, комфортності пересування та ін.), поглибити знання щодо розподілу обмеженої площі офісу на відповідні зони обслуговування клієнтів співробітниками служби.

І це дійсно важливі речі, адже комфортні умови праці, що доповнюють ергономічний підхід у проектуванні робочих приміщень, примножують ймовірність ухвалення якісних управлінських рішень, є запорукою адресності усіх вхідних запитів. В таких умовах розвивається сприятливий морально-психологічний клімат у трудовому колективі, забезпечується максимально висока інтенсивність роботи кожного працівника при одночасному стійкому задоволенні від праці.

Більш дорослим учасникам заходу особливо сподобалося ще й те, що вони могли отримати невеликі макети своїх офісів, а діти – круту фігуру, до вирізання і склеювання якої вони так активно докладали зусиль.

Організатори відзначають, що такий івент точно не залишив байдужими усіх, хто завітав на локацію. Кожен зумів побудувати офіс, про який мріє будь-який ейчар.

ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.