Локації кафедри менеджменту і туризму ЖДТУ у рамках фестивалю SpaceTechFest

29 вересня 2018 року кафедра менеджменту і туризму родинно запросила відвідувачів SpaceTechFestу на свої локації, облаштовані викладачами та студентами, а саме: настільна гра для майбутніх міліонерів  «Монополія», майстер-клас з виготовлення родинних дарунків та фотосушка з безпрограшною вікториною.

Монополія захопила відвідувачів різного віку від мала до велика як захоплює кохання з першого погляду. Локація була постійно зайнята та здавалося, що потік людей не завершиться. Кожен мав змогу по-справжньому ризикнути та вести справжній бізнес, відчути злети та падіння…

Родинні дарунки. Атмосфера насичена творчістю талановитих викладачів, підкреслювалася вдало оформленою залою-майстернею. Виставка hand-made робіт вражала відвідувачів своєю яскравою індивідуальністю. Янголятка, бабки, квіточки та інші вироби з квілінгу, виготовлені з любов’ю своїми руками, безумовно прикрашатимуть родинні оселі й грітимуть душу спогадами про цей осінній день і ЖДТУ. Кожен зміг виразити через поробки свій талант, що, можливо, для багатьох стало несподіванкою.

Фотосушка. Безумовним лідером з відвідування стала фотосушка з безпрограшною вікториною. Неймовірні фото студентського життя  привертали увагу кожного відвідувача та давали змогу поринути в його вир, а також розповідали про причини вибору студентами спеціальностей «Туризм» та «Менеджмент» Житомирського державного технологічного університету. Вікторина давала змогу перевірити свої знання  географії  та туризму, а для когось і розширити свій кругозір, та отримати приємні призи і подарунки.

Ми маємо амбітні плани й сподіваємося, що Ви завітаєте до нас знову, станете нашими студентами спеціальностей «Менеджмент» та «Туризм», наповните нас новими ідеями й розширите нашу університетську родину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.