Локація «Бізнес для тебе «3D формат» на фестивалі SpaceTechFest 2018

 

Цікаво і змістовно пройшов фестиваль науки і техніки SpaceTechFest для гостей Житомирського державного технологічного університету. Крім ознайомлення з новими досягненнями техніки та технології, відвідувачі отримали можливість також і «прокачати» свої економічні знання на локаціях кафедри економіки та підприємництва.

Як відомо, знання найкраще засвоюються у ігровій формі, саме тому формат інтелектуальної економічної гри «Хто зверху?» дозволив відвідувачам під час участі у конкурсах опанувати основи економіки, ознайомитися з базовими показниками діяльності підприємств та з іншою цікавою та пізнавальною інформацією. Важливим є також те, що учасники змагалися у командах, формуючи навички комунікації, спільної роботи та командного духу. Під час гри учасники брали участь у таких конкурсах, як «Чоловік або жінка», «Побудуй слово», «Відгадай хто Я?» та багатьох інших. Цікаві конкурси, завзяті учасники та маленькі сюрпризи для переможців сформували незабутню атмосферу свята.

Випробувати свої можливості до креативного бізнес-мислення та ефективної презентації ідей змогли учасники тренінгу «Почни свій бізнес». Загальновизнано, що ефективна презентація бізнес-ідеї відіграє вкрай важливе значення, адже від того, наскільки цікаво та вдало майбутній бізнесмен може представити інформацію про свою ідею та продукцію істотно залежать його можливості до залучення коштів від інвестора та потенційних покупців. Учасники тренінгу творчо підійшли до поставлених завдань та презентували свої ідеї, що характеризувалися інноваційними підходами до вирішення існуючих проблем. Варто відзначити, що під час презентації учасники представляли особисто розроблені назву, логотип, слоган та рекламну кампанію для обраної бізнес-ідеї.

 

 

 

 

 

 

Інформатизація суспільних відносин впевнено крокує світом, охоплюючи усі сфери економіки. Колектив кафедри економіки та підприємництва не залишається осторонь світових тенденцій. Дебатний бізнес колайдер: біржові торги онлайн, проведений в рамках SpaceTechFest, надав відвідувачам можливість ознайомитися із особливостями формування цін на криптовалюти (зокрема, на Bitcoin), факторами, що впливають на  розвиток ринку криптовалют та перспективними його тенденціями. Варто відмітити, що відвідувачі продемонстрували високий рівень знань щодо особливостей використання криптовалют та брали активну участь у жвавих дискусіях під час заходу.

Колектив кафедри економіки та підприємництва висловлює щиру вдячність студентам-волонтерам, чиї доброзичливість, щирість, гостинність та відкритість допомогли сформувати невимушену атмосферу свята науки і техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.