Пізнавальний воркшоп для учнів-членів Житомирського відділення МАН Україна від кафедри управління персоналом та економіки праці

28 вересня 2018 р. в Житомирському територіальному відділенні МАН України, за запрошенням методиста КПНЗ «Обласний центр НТТУМ» Н.М. Фещенко, старшим викладачем кафедри управління персоналом та економіки праці, к.е.н. Вячеславом Ткачуком було проведено пізнавальний воркшоп для учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів Житомирської області на тему: «Self-promotion групи і роль лідера».

Учасникам пропонувалося утворити команди на основі спільних інтересів, уподобань, улюблених справ (хобі) та ін. Кожна з команд отримувала завдання від тренера, що мали на меті поглибити знання про рід їх діяльності, ролі учасників, сильні та слабкі сторони діяльності, напрями розвитку команд.

Важливе значення при цьому відводилося лідерам кожної з команд, які мали координувати роботу своїх колег на всіх етапах воркшопу, спрямовувати команду у вірному напрямку.

Загалом варто відзначити великий інтерес учнівської молоді до такого роду активностей. Адже саме через дієві методи інформального навчання у людей проявляються лідерські якості. А те, наскільки вони можуть бути реалізовані на практиці, найкраще показує взаємодія всередині активної групи учасників.

ФОТО

#лідер #лідерство #команда #група #презентація #самопрезентація #ман #управління #персонал #ейчар #менеджмент #team #leader #presentation #self-promotion #group #hr #hrfamily #personnel #management

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.