«Майстерня міста Житомир 2018»: пізнавальний тренінг «HR-management в еко-проектах Житомира»

8 червня 2018 р. співробітники кафедри управління персоналом та економіки праці і Центру розвитку кар’єри ЖДТУ разом зі студентами академічних груп УП–20, 20к, УП–21 провели відкритий пізнавальний тренінг в зеленій зоні міста active space «HR-management в еко-проектах Житомира». Захід відбувався з 14 до 16 год. на майданчику на вул. Пушкінській у рамках щорічного урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомир» і був покликаний розвинути у присутніх ті компетенції, які необхідні для управління проектними групами, командами і персоналом під час розробки та реалізації еко-проектів у місті.

У ході тренінгу була представлена презентація  HRM в еко-проектах за тематикою івенту, за результатами якої відбувалася дискусія, що охопила проблеми формування сучасних еко-компетенцій у вітчизняних HR-менеджерів, особливості розвитку еко-поведінки у керівників підприємств, планування еко-офісів та ін. В другій частині заходу учасникам, попередньо розділеним на групи, пропонувалося розробити проекти на одну із запропонованих організаторами тем:

  1. Еко-офіс ейчара.
  2. Модель мотивації прийняття еко-рішень.
  3. Модель екологічних компетенцій HR-менеджера.
  4. Екологічний буклет HR-менеджера.
  5. Екологічна освіта в управлінні людьми.
  6. Екологічні норми корпоративної культури підприємства.
  7. Еко-профіль / портрет HR-менеджера.
  8. Екологічна поведінка керівника.

Організатори івенту відзначили значний інтерес молодіжної аудиторії міста до управління людськими ресурсами в рамках реалізації екологічних проектів, поділяючи їх прагнення бути компетентним у виборі методів роботи з персоналом в еко-проектах.

Презентація HRM в еко-проектах

Фотозвіт заходу 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.