Засідання секції «Економічні науки та інновації в економіці» в рамках Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції ЖДТУ

18 травня 2018 р. на базі ЖДТУ відбулося засідання секції «Економічні науки та інновації в економіці» в рамках Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених, присвяченої Дню науки

Одними з ключових тенденцій розвитку сучасного інформаційного простору є глобалізація та кооперація. Особливо актуальними зазначені тенденції є у науково-дослідній сфері, адже обмін думками та результатами досліджень, обговорення та конструктивна критика надають новий поштовх для реалізації творчих та пошукових задумів, сприяють удосконаленню існуючих положень та теорій.

З метою спільного обговорення сучасних тенденцій та проблем розвитку економічної науки ЖДТУ традиційно організовує конференцію спільно із партнерами. Так, партнерами кафедри економіки та підприємництва в рамках секції «Економічні науки та інновації в економіці» виступили Житомирський національний агроекологічний університет, Національний університет водного господарства та природокористування та Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які долучилися до жвавої дискусії з використанням онлайн зв’язку.

До уваги присутніх були представлені доповіді, присвячені важливим питанням формування і розвитку потенціалу підприємства та окремих його складових, перспективам розвитку циркулярної економіки в Україні, інноваціям у сфері освіти та казначейського обслуговування. Високий рівень актуальності тем доповідей, а також підготовки доповідачів обумовили значний інтерес до обговорюваних питань серед представників усіх університетів, що брали участь у секційному засіданні.

Висловлюємо щиру вдячність партнерам ЖДТУ за готовність до співпраці, а також відкритість до нових форматів та напрямів партнерства, та учасникам секційного засідання за змістовність, актуальність та високий теоретико-науковий рівень підготовлених доповідей.

Чекаємо на нові зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.