Засідання секцій Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції на базі кафедри менеджменту і туризму ЖДТУ

18 травня 2018 р. на базі ЖДТУ відбулося засідання секцій «Менеджмент і маркетинг господарюючих систем» та «Інновації в туристичній діяльності» в рамках Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених, присвяченої Дню науки.

Останнім часом все більш гостро постає питання необхідності зваженого та ефективного управління підприємствами. Особливо це актуально в сучасних кризових умовах.

До уваги присутніх були представлені доповіді, присвячені важливим питанням ефективного управління підприємством, формування організаційної структури, визначення конкурентоспроможності та нових ефективних маркетингових інструментів. У секції, пов’язній з туристичною діяльністю були представлені доповіді на тему розвитку сучасних видів туризму, зокрема темного туризму в Україні, визначенню основних тенденцій розвитку туристичної галузі в цілому. Високий рівень актуальності тем доповідей, а також підготовки доповідачів обумовили значний інтерес до обговорюваних питань серед представників усіх університетів, що брали участь у секційному засіданні.

Щиро дякуємо всім учасникам конференції!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.