Всеукраїнська Інтернет-конференція ЖДТУ: секція «Ринок праці та зайнятість населення України: стан, виклики сьогодення, пріоритетні кроки» 

В рамках Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції, присвяченої Дню науки, 18 травня 2018 року в Житомирському державному технологічному університеті проходило засідання секції «Ринок праці та зайнятість населення України: стан, виклики сьогодення, пріоритетні кроки».

Загалом секретарю секції надійшло 24 тези доповідей від 29 учасників з Житомирського державного технологічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України (м. Київ).

В засіданні взяли участь співробітники кафедри управління персоналом та економіки праці і студенти спеціальності «Економіка» спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці», які представляли академічні групи УП–20, УП–21, 21к, УПМ–4.

Серед заслуханих доповідей особливий інтерес викликали матеріали студентки Корбут Людмили (гр. УП–21к), що розкрила особливості проведення інспекційного відвідування роботодавця інспектором праці. Студентки Мосійчук Олена та Хоменко Оксана (гр. УП–21, 21к) навели перелік підстав, на основі яких на роботодавця можуть накласти штраф за порушення законодавства про працю у 2018 році, та розміри таких штрафів. Про підготовку і проведення тендерів на надання послуг у сфері управління персоналом розповіли студентки Савицька Юлія і Свідерська Дарина (гр. УП–21).

З боку викладачів кафедри управління персоналом та економіки праці доповідь про історію створення і функціональні можливості соціальної мережі для спілкування професіоналів linkedIn представив доцент Ткачук В.О.

За підсумками засідання секції «Ринок праці та зайнятість населення України: стан, виклики сьогодення, пріоритетні кроки» було зроблено декілька важливих узагальнень щодо стану і розвитку сучасного ринку праці та процесів, які на ньому відбуваються: по-перше, актуалізується необхідність ефективної самопрезентації людини на ринку праці, в т.ч. на площадках соцмереж; по-друге, постійно розширюється спектр професійних компетенцій, потрібних HR-менеджеру, зокрема з проведення тендерів на надання послуг у сфері управління персоналом.

Фотозвіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.