Турнір бізнес-гри «Business on the move» за участі студентів ЖДТУ

Як відомо, логістика посідає вагоме місце у організації будь-яких бізнес-процесів, адже визначає порядок переміщення товарів та сировини, виступає засобом мінімізації витрат та забезпечення ефективності діяльності підприємства та організацій. Логістичний підхід відіграє вкрай важливу роль для сучасних підприємств, що висуває відповідні вимоги до кваліфікації потенційних співробітників суб’єктів бізнесу, особливо великого та середнього. Відтак, з урахуванням зазначеного студенти ЖДТУ змогли віднайти свої конкурентні переваги як майбутніх працівників та випробувати сили під час ділової гри – настільної логістичної стратегії «Business on the move». Ініціатором даного заходу виступила кафедра економіки та підприємництва ФЕМ, зокрема, завідувач кафедри Валінкевич Наталія Василівна.

Гру для студентів ЖДТУ організували та проводили представники консалтингового агентства Компанії «5PL».

Змагання проводяться  у два етапи. Перший етап передбачає проведення змагань  на рівні університету, з метою визначення переможця, який представляв би у подальшому ЗВО, студентом якого він є. На другому етапі обрані представники (переможці) змагатимуться за фінальну винагороду на міжуніверситетському рівні у місті Києві в навчальному центрі компанії «5PL».

Дана гра набуває популярності у логістичній сфері як модель для вивчення бізнес-процесів у ланцюгах поставок. Варто відзначити, що  у грі взяли участь представники факультетів економіки та менеджменту, обліку та фінансів, а також факультету інженерної механіки.

Учасники весело та пізнавально провели час, вирішуючи різноманітні задачі, з якими стикаються учасники реальних бізнес-процесів. Перемогу у запеклій боротьбі здобув студент гр. ЕП-44 Павлюк Денис, який набрав максимальну кількість балів серед учасників. Актуальний рейтинг переможців можливо переглянути за посиланням  https://www.logist.academy/studentbotm/
Денис візьме участь як представник від ЖДТУ у фіналі турніру бізнес-гри на всеукраїнському рівні.

Дякуємо організаторам за представлену можливість отримати практичні навики та вміння, а також просто весело провести час у чудовій компанії!

Учасники бізнес-гри: 

Хімач Крістіна ФОФ, МЕ-2 Міжнародна економіка
Мартиненко Олександра ФОФ, МЕ-2 Міжнародна економіка
Котвіцька Аліна ФОФ, МЕ-2 Міжнародна економіка
Косинська Надія ФЕМ, ЕП-44 Економіка підприємства
Павлюк Денис ФЕМ, ЕП-44 Економіка підприємства
Березівська Марія ФЕМ, УП-20 Управління персоналом та економіка праці
Куліковський Віктор ФЕМ, УП-20 Управління персоналом та економіка праці
Ніколайчук Юлія ФЕМ, МО-59 Менеджмент
Поліщук Анастасія ФЕМ, МО-59 Менеджмент
Ходаківський Богдан ФІМ, ААГ-15м Автомобільний транспорт
Власюк Олена ФІМ, ТРТ-2 Транспортні технології
Барицька Дар’я ФІМ, ТРТ-2 Транспортні технології

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *