Студенти ФЕМ ЖДТУ в гостях у ПАТ «Житомирський маслозавод»: від теорії до практики

Одним з важливих сучасних інструментів управління діяльністю підприємства є бенчмаркінг, що передбачає визначення еталону, зразка для порівняння та орієнтацію на його досягнення. Враховуючи той факт, що ПАТ «Житомирський маслозавод» (ТМ «Рудь») є визнаним лідером у галузі виробництва кисломолочної продукції та морозива, студенти кафедри економіки та підприємництва отримали змогу ознайомитися з особливостями організації бізнес-процесів на зазначеному підприємстві. Варто відзначити, що співпраця з ПАТ «Житомирський маслозавод» є вже традиційною з урахуванням вимог сучасного ринку праці та реалізацією дуальної моделі освіти.

Студенти та викладачі кафедри економіки та підприємництва, завдяки професіоналізму Віти Олександрівни, яка супроводжувала екскурсію, ознайомилися з основними напрямами діяльності ПАТ «Житомирський маслозавод», асортиментом продукції, оглянули сучасний виробничий комплекс, дізналися про особливості організації роботи з сировинною базою. Особливу зацікавленість студентів викликала специфіка організації виробничих процесів, що відзначаються високим рівнем автоматизації, а також можливість скуштувати солодку та смачну продукції ТМ «Рудь».

Ознайомлення з особливостями господарювання провідних підприємств у різних галузях економіки виступає важливою передумовою підготовки фахових спеціалістів у сфері економіки та підприємництва, тому висловлюємо щиру вдячність керівництву ПАТ «Житомирський маслозавод» за надану можливість, а також за постійну підтримку у освітньо-професійному розвитку молоді Житомирського регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *