Подорожуємо разом зі Студентським екскурсійним бюро ЖДТУ!

10 травня 2018р. відбулося закриття сезону подорожей 2017/2018 навчального року студентів і викладачів  зі Студентським екскурсійним бюро ЖДТУ.

В межах екскурсійної поїздки до м. Вінниці студенти та викладачі відвідали Національний музей-садибу М. І. Пирогова. Музей відноситься до важливих об’єктів культурної спадщини України та займає особливе місце у внутрішньому туризмі. Екскурсанти мали змогу подивитися будинок, у якому жив М.І Пирогов, та де розміщена експозиція про його життєдіяльність; музей-аптеку з інтер’єрами приймальні та операційної М.І. Пирогова в його садибі Вишня; меморіальний парк, ялинкову та липову алеї, в якому збереглися дерева, посаджені М.І. Пироговим.

Музей ретро-техніки «Автомотовелофоторадіо» здивував відвідувачів експонатами. В основі експозиції авто-ретро музею – приватне зібрання раритетних автомобілів та іншої техніки вінницького колекціонера А. Стрембіцького. В музеї представлено більше 100 експонатів, зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі та ін.

На завершення поїздки студенти та викладачі відвідали феєричне захоплююче шоу світломузичного фонтану ROSHEN.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *