V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів на базі кафедри менеджменту і туризму

19 квітня 2018 р. на базі кафедри менеджменту і туризму ЖДТУ відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні інструменти реалізації практичного менеджменту, маркетингу, логістики та туризму: особливості застосування в глобальному конкурентному середовищі». Конференцію відкрили декан ФЕМ, доц. Денисюк Олена Григорівна та завідувач кафедри менеджменту і туризму, проф. Тарасюк Галина Миколаївна. Після привітального слова та пленарного засідання, студенти та викладачі виступали з доповідями та презентацією матеріалів своїх наукових пошуків.

Під час засідання конференції були розглянуті актуальні проблеми менеджменту, зокрема: організація маркетингової діяльності підприємства, управління інноваціями, виробництво органічної продукції та, навіть, користь і загрози конфліктів для роботи підприємства й особливості формування психологічного клімату в колективі. А також було визначено основні проблемні питання в галузі туризму, студенти мали змогу виступити і висловити власне бачення сучасного розвитку туристичної галузі. Розглянуті питання викликали дискусії та їх жваве обговорення аудиторією.

Матеріали конференції будуть опубліковані на сайті ЖДТУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *