Студенти кафедри економіки та підприємництва – переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Економіка підприємства”

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)» – це надійний засіб перевірити якість підготовки, рівень знань та практичних навичок студентів. Студенти кафедри економіки та підприємництва традиційно беруть активну участь в олімпіадах, змагаючись з найкращими представниками закладів вищої освіти з усієї України.

25-27 квітня 2018 року студентки 4 курсу напряму підготовки «Економіка підприємства» Марія Волосатова та Надія Максимчук підкорювати столицю – базовим закладом для проведення ІІ етапу олімпіади у цьому році виступає Київський національний університет ім. Т Г. Шевченка. З гордістю повідомляємо: дівчатам все вдалося! Високий рівень підготовки та знань відзначено дипломами ІІ ступеня (Марія) та ІІІ ступеня (Надія)!

Щиро вітаємо дівчат із заслуженою перемогою та бажаємо їм наснаги, втілення життєвих планів та подальших звершень і досягнень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *