Інформація про проведення тренінгу з лідерства для учнів-членів МАН України

 

 

 

 

 

12 квітня 2018 року на базі КПНЗ «Житомирський обласний центр НТТУМ» представники кафедри управління персоналом та економіки праці, а також ментори Центру розвитку кар’єри Житомирського державного технологічного університету проводили навчальний тренінг на тему: «Лідери в управлінні людьми».

Цей захід відбувався у рамках профорієнтаційної роботи університету. Головною його метою було виявлення ознак лідерства в учнівської молоді та роз’яснення щодо можливостей їх раціонального використання в управлінні персоналом / командами / проектними групами, під час реалізації підприємницьких ініціатив.

Учасниками івенту були учні загальноосвітніх навчальних закладів Житомирської області, члени Житомирського територіального відділення Малої академії наук України. Загалом у тренінгу взяли участь біля 80 осіб.

Протягом години тренінгу учасники мали розділитися на рівні за чисельністю команди з координаторами на чолі та підготувати за відведений час проект на одну із запропонованих тем і колективно презентувати його аудиторії. Обирати можна було серед таких тем, як:

  1. Модель навчання майбутнього.
  2. Роботизований офіс.
  3. Лідераріум – центр для лідерів.
  4. Бізнес-буклет.
  5. Модель управління мілленіалами.

Звичайно, можна було запропонувати й обґрунтувати доцільність розробки власної теми. Так, однією з учнівських команд було підготовлено проект «Автоматизованої теплиці».

Учасники івенту проявили особливий інтерес до побудови сучасної моделі навчання: забезпечення навчальних закладів місцями для відпочинку, пунктами для поновлення заряду мобільних пристроїв, просторими учнівськими кафе, стабільним покриттям wi-fi всієї території закладу.

Під час виконання проектів учні вдавалися не тільки до систематизації думок окремих учасників команди в межах однієї робочої області (ватману), але й прагнули механічно впливати на його форму, згинаючи ватман в n-ну кількість разів для надання йому потрібного вигляду (як було у випадку з бізнес-буклетом).

Організаторами заходу було відзначено неабиякий інтерес учнівської молоді до проблем продуктивного навчання і ефективного відпочинку, застосування власних лідерських якостей у командній роботі.

Фото-звіт з заходу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *