Чергові здобутки студентів кафедри економіки та підприємництва

Наукова діяльність – невід’ємна складова сучасного життя, адже саме завдяки науковим здобуткам суспільство розвивається та рухається вперед. Важливу роль у розвитку наукових ідей завжди відіграє молодь, яка завдяки своєму «свіжому» погляду та незаангажованості може знаходити інноваційні шляхи вирішення існуючих проблем.

Варто відзначити, що студенти ЖДТУ активно та успішно беруть участь у формуванні сучасного наукового простору: їхні ідеї відзначаються на рівні Всеукраїнських конкурсів наукових робіт.

Так, 13 квітня 2018 р. у м. Харкові на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціалізації «Економіка і управління у сфері торгівлі» здобув перемогу студент 3 курсу гр. ЕП-44 Іван Новосьолов (науковий керівник – к.е.н., доц. Травін Віталій Вікторович), який представив результати наукового дослідження у сфері управління товарними запасами підприємства.

А вже 19 квітня Харків підкорювала студентка 4 курсу гр. ЕП-43 Сингаївська Катерина (науковий керівник – д.е.н., с.н.с Данкевич Андрій Євгенович), з обґрунтуванням напрямів антикризового управління підприємством автотранспортної галузі. Роботу Катерини конкурсна комісія відзначила дипломом ІІІ ступеня.

Особливо слід відзначити здобутки студентки 4 курсу гр. ЕП-42 Максимчук Надії (науковий керівник – к.е.н., доц. Ущаповський Юрій Володимирович), яка представила наукову роботу у непрофільному для студентів кафедри економіки та підприємництва конкурсі зі спеціалізації «Економіка та економічна політика». Роботу Надії було відзначено грамотою за глибокі теоретичні знання.

Додамо, що всі переможці, крім наукової діяльності, займають активну громадянську позицію, беручи участь у соціальному житті університету. Дійсно, справжні студенти встигають все.

Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників, бажаємо справдження усіх мрій та бажань, втілення планів у життя, творчого натхнення та невпинного зростання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *