Студенти ФЕМ відвідали ПАТ «Житомирський маслозавод» ‒ лідера у виробництві морозива

Практична складова традиційно займає важливе місце у підготовці студентів ЖДТУ. Особливо актуальним ознайомлення зі специфікою роботи провідних підприємств є у контексті реалізації дуальної моделі освіти, що передбачає підготовку фахівців відповідно до потреб суб’єктів господарювання. Так, з метою вивчення передового досвіду визнаного лідера у своїй галузі, студенти кафедри економіки та підприємництва, кафедри менеджменту і туризму, разом із своїми колегами-студентами з гірничо-екологічного факультету,  відвідали з ознайомчою екскурсією ПАТ «Житомирський маслозавод».

Під час екскурсії студенти отримали можливість ознайомитись із місією та цілями підприємства, визначити вектори його зовнішньоекономічної діяльності, з’ясувати особливості технологічного процесу, відвідавши виробничі підрозділи. Традиційно, жоден з відвідувачів не залишився без смачного солодкого гостинця.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву ПАТ «Житомирський маслозавод» за можливість відвідати підприємство, а також голові ППО студентів, аспірантів і докторантів ЖДТУ Владиславу Савіцькому, за підтримки якого відбулася екскурсія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *