Профорієнтаційний тренінг «Лідери в управлінні людьми»

29 березня 2018 року в рамках діяльності Інформаційної школи профорієнтації в конференц-залі ЖДТУ співробітники кафедри управління персоналом та економіки праці разом зі студентами спеціальності «Економіка» (спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці») спільно з Житомирським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводили інформаційно-просвітницький захід – навчальний тренінг для абітурієнтів на тему: «Лідери в управлінні людьми».

За відведений час пропонувалося розробити один із запропонованих тренерами проектів, які відповідають сучасним тенденціям і викликам науки й техніки. Зокрема, учасники тренінгу продемонстрували відмінну обізнаність в сегменті автоматизованих систем і робототехніки, показали можливості їх впровадження на підприємстві. Зрештою, найголовніший висновок, який було зроблено за підсумками презентації проекту («Роботизований офіс»), – серед комплексу робототехніки та автоматизованих систем завжди знайдеться місце для людини, яка вирішуватиме складні структуровані завдання, вноситиме правки в програмне забезпечення та ін., з чим наразі самостійно робот справитися не може.

Особливий інтерес викликав проект «Моделі навчання майбутнього». Молодь стомилася бути осторонь проблем, які прямо її стосуються, бажає бути причетною до розробки навчальних планів і програм, потребує розширення своїх прав і можливостей в загальноосвітніх навчальних закладах. Крім того, учнями обґрунтовувалася пропозиція щодо більш широкого застосування у навчальному процесі планшетів, смартфонів, розумних годинників та ін.

Організатори тренінгу висловили сподівання, що дані розробки обов’язково наштовхнуть підростаючу молодь на втілення їх основ у практиці в майбутньому. А від себе пообіцяли використати напрацювання із проведеного тренінгу на найближчому подібному івенті, який буде проходити в квітні в Житомирському територіальному відділені МАН України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *