День народження факультету економіки та менеджменту – 1 березня 2018 року

День народження факультету економіки та менеджменту завжди яскрава подія. В цьому заході максимально задіяні всі!!! Ми готувалися до свята заздалегідь. Заходи проводилися протягом тижня. А 1 березня на студентів та викладачів чекали дві фотозони, які користувалися великим попитом. На перервах звучала магічна музика. На студентів та викладачів чекала цікава вікторина та безпрограшна лотерея. Різноманітні побажання та передбачення задали веселий настрій на цілий день.

В 334 ауд. о 13:00 відбулася святкове привітання в колі студентів та викладачів. З привітальним словом виступив ректор університету д.е.н., професор В.В. Євдокимов. Найкращі студенти за наказом ректора отримали грошову премію. Дякуємо Віктору Валерійовичу за підтримку активних студентів. Декан факультету економіки та менеджменту к.е.н., доц. Денисюк О.Г. привітала всіх присутніх з 23-річчям рідного факультету. Групи, які під час сесії мали найбільше позитивних оцінок,  отримали солодкі подарунки. Профспілка викладачів та співробітників ЖДТУ нагородила грамотами та преміями викладачів.

Музичними подарунками нас привітали Максимчук Надія – дипломантка Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Музичне сузір’я України 2017», Мартинчук Сергій – дебютний виступ, дипломантка Всеукраїнського конкурсу студентської пісні «Пісня буде проміж нас» Гнітецька Вероніка, володар кубку Президента України – Кравчук Євген. Наостанок всіх привітав студентський декан ФЕМ Іван Новосьолов, який подякував активним студентам, всім викладачам, побажав здійснення мрій, успішного навчання та наукових досягнень!


На цьому свято не закінчилося. О 15:00 відбувся квест «Подорож у світ магії», присвячений казковому всесвіту Гаррі Поттера. Студенти, що взяли участь у квесті, були приємно здивовані: 12 локацій на різних поверхах із завданнями захопили та перенесли команди в казковий світ магії та чарів. Хитромудрі загадки, квідич-понг, вікторина, чарівні шахи та магічні зілля довели, що студенти ФЕМ розумні та спритні. Всі команди вдало дійшли до фінішу, та, звичайно, переможець був лише один. Команді, що набрала найбільшу кількість балів, дісталися чудові подарунки та призи, та, найголовніше, обіцянки від деканату! Наприкінці студентів чекав солодкий стіл. Всі залишилися задоволені й щасливі.

Любий ФЕМ, з Днем народження!!!

Фотоальбоми: 

334 аудиторія: 

https://drive.google.com/drive/folders/1mX6_7GotvSHOaVdZMBdSQcCYxYFZwTlA

квест:

https://drive.google.com/drive/folders/1mu-JLtkE99A4KgMRQEEXPxqSo66FxyNs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *