Науково-дослідна практика студентів-магістрантів кафедри економіки та підприємництва

Наукова складова є невід’ємним компонентом підготовки фахівців-магістрів, особливо у сфері економічних наук, адже від рівня науково-теоретичних знань, а також можливостей щодо їх впровадження у практичну діяльність істотно залежить рівень кваліфікації майбутнього спеціаліста-економіста.

З урахуванням зазначеного, кафедра економіки та підприємництва значну увагу приділяє саме науковому аспекту підготовки магістрантів, зокрема, за допомогою науково-дослідної практики. Традиційно, партнером кафедри у даному напрямі роботи виступає Інститут сільського господарства Полісся НААН України. Так, студенти-магістранти спеціальностей «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» отримали можливість покращити свої навики у сфері здійснення наукових досліджень під час проходження практики на базі науково-дослідної установи. Під час цікавої екскурсії, організованої співробітниками установи, студенти, разом із  керівниками науково-дослідної практики від університету ст. викл. Кучменком В. О. та ст. викл. Біляк Т. О., дізналися про основні напрями діяльності, особливості організації наукової роботи та основні результати наукових досліджень ІСГ Полісся.

Колектив кафедри економіки та підприємництва висловлює щиру вдячність керівництву та співробітникам ІСГ Полісся НААН України за долучення до підготовки майбутніх спеціалістів економічного спрямування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *