Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»

З урахуванням сучасних тенденцій в освіті та на ринку праці, Житомирський державний технологічний університет запрошує представників вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво».

Міжвузівський конкурс з напряму «Підприємництво» було започатковано ЖДТУ у 2015/2016 н.р. відповідно до нового Переліку спеціальностей та з метою розвитку підприємницького та наукового потенціалу молоді України, а вже у 2016/2017 н.р. на базі кафедри економіки та підприємництва ЖДТУ відбувся Перший Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.

Тож у 2017/2018 н.р. ЖДТУ в чергове відкриває двері для студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації. Щиро запрошуємо до участі у Конкурсі!

Студентські наукові роботи, що подаються на Конкурс, повинні відповідати вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. за №605, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за №620/30488. При порушенні цих вимог наукові роботи, за рішенням галузевої конкурсної комісії, знімаються з розгляду.

Просимо до 15 лютого 2018 року (термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи переможців І туру Конкурсу, що проводився у Вашому ВНЗ (кількістю не більше 3-х), за адресою: 10005, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103, Житомирський державний технологічний університет, галузевій конкурсній комісії зі спеціалізації «Підприємництво”.

Про надсилання роботи на Конкурс просимо додатково повідомити та до зброшурованої роботи надати її електронну версію (у форматі .doc або .docx) на адресу: ke_zstu@ukr.net.

Більш детальна інформація міститься у наступному додатку: конкурс.

Координатори конкурсу:

Голова галузевої конкурсної комісії – перший проректор Житомирського державного технологічного університету, доктор економічних наук, професор Олійник Оксана Вікторівна, тел.: (0412) 24-14-20, е-mail: oov76@ukr.net

Відповідальний за проведення: завідувач кафедри економіки та підприємництва Житомирського державного технологічного університету, доктор економічних наук, доцент Валінкевич Наталія Василівна, тел.: (067)812-32-34, е-mail: ke_zstu@ukr.net

Технічний супровід конкурсу: старший викладач кафедри економіки та підприємництва Виговський Володимир, тел.: (063) 852-39-63, e-mail: vygovskyy2008@ukr.net

Чекаємо на Ваші роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *