В ЖДТУ відбувся підсумковий форум Щорічного обласного конкурсу творчих робіт «Житомирщина – моя мала Батьківщина»

Одним з пріоритетних завдань діяльності Житомирського державного технологічного університету є залучення активної учнівської молоді до науково-творчої діяльності з метою формування та реалізації потенціалу майбутніх лідерів і спеціалістів країни. З метою виконання такого завдання, 26 грудня 2017 р. на базі ЖДТУ відбувся підсумковий форум Щорічного обласного конкурсу учнівських творчих робіт «Житомирщина – моя мала Батьківщина», ініціатором якого виступила кафедра економіки та підприємництва.

Метою конкурсу є популяризація наукових досліджень проблем соціально-економічного розвитку рідного краю та підприємництва, економічної привабливості регіону в контексті розкриття внутрішнього потенціалу розвитку, створення умов для обміну досвідом та можливості самореалізації молодого покоління як майбутніх лідерів у сфері економіки та підприємництва.

Традиційно, конкурс знаходить відклик серед творчої учнівської молоді. Так, у цьому році на форумі зібралися 35 переможців,  в тому числі 10 представників міста Житомира та 25 учасників з 14 районів Житомирської області. Участь у конкурс взяли як учні 9-11 класів, так і студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

На відкритті форуму учасників  привітали перший проректор ЖДТУ, д.е.н., професор О. В. Олійник; декан ФЕМ, к.е.н., доцент О. Г. Денисюк, завідувач кафедри економіки  та підприємництва д.е.н., доцент Н. В. Валінкевич, голова Профспілки студентів, аспірантів та докторантів ЖДТУ В.В. Савіцький. Учнів-переможців обласного конкурсу було нагороджено дипломами за призові місця та у номінаціях і подарунками, а викладачів-консультантів творчих робіт – грамотами.

Один з номінантів був нагороджений особистим подарунком від ректора ЖДТУ «За кращу творчу роботу».

ЖДТУ щиро вітає переможців та бажає успіхів на ниві освітньо-наукової діяльності, подальших звершень та досягнень, а також гарною настрою!

До нових зустрічей у Житомирському державному технологічному університеті!

Репортаж з випуску новин за 26 грудня 2017р.  телеканалу Житомир  (початок з 10.00 хв.)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *