Тиждень менеджменту і туризму: IDEA–FEST, відео-конкурс, міжнародна конференція, бізнес-проекти, круглі столи

22 грудня 2017 року в Житомирському державному технологічному університеті відбулось закриття тижня менеджменту і туризму.

Захід розпочався з засідання Бізнес-школи практичного менеджменту, в роботі якого свої бізнес-проекти презентували студенти груп ТЗ-1 та МОМ-17. Студентами було представлено власне бачення таких креативних та цікавих ідей як відкриття кондитерської з корисними солодощами, пабу в стилі лофт, турагенції в м. Малин, нового хостелу в Житомирі та навіть створення on-line курсів іноземних мов.

Після засідання відбулась вручення подарунків, нагород та грамот. Були оголошені результати відеоконкурсу, наукової конференції та вручені солодкі подарунки всім активним студентам.

До вітального слова з нагоди закриття тижня менеджменту і туризму були запрошені декан ФЕМ Денисюк Олена Григорівна та голова Профспілки студентів, аспірантів та докторантів ЖДТУ Савіцький Владислав Валентинович. Свої враження від проведеного тижня менеджменту і туризму висловила організатор заходу, завідувач кафедри менеджменту організацій і адміністрування Тарасюк Галина Миколаївна, яка наголосила на значному внеску кожного викладача та студента в даний проект та окреслила плани на проведення майбутніх заходів.

Щиро дякуємо всім гостям та учасникам заходів з нагоди святкування 23-ї річниці кафедри менеджменту організацій і адміністрування!!!

Нагороджені студенти

Результати голосування ІІ студентського відеоконкурсу

відео ІІ студенстького відеоконкурсу: 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *