Новорічний “Час добра” для вихованців Тетерівського будинку-інтернату від студентів ФЕМ

21 грудня 2017 року у межах новорічної акції «Час добра», студенти та співробітники факультету економіки та менеджменту відвідали Тетерівський будинок-інтернат.  Вихованці могли взяти участь у новорічній виставі та в різноманітних конкурсах.

Новий рік – це особливе свято, коли мрії здійснюються! Наші підопічні, а це 83 вихованця, отримали світлодіодне устаткування для сенсорної кімнати, солодкі подарунки, іграшки.

Особливу подяку хочимо висловити друзям ФЕМ, Марковській Світлані за значну грошову підтримку та Колеснику Ярославу за його доброчинні справи. Розвиваючі ігри, пазли, конструктори, м’які іграшки, олівці, розмальовки викликали радісні посмішки на обличчях вихованців дитячого будинку-інтернату. Щиро дякуємо за надану допомогу і добре серце!

Дякуємо студентам, викладачам, адміністрації університету, всім, хто підтримав нас, за увагу і доброту, велике бажання допомогти, людяність та душевну щедрість!

Дякуємо нашим студентам, які підготували  та провели Новорічний ранок: Новосьолову І., Косинській Н., Вишневському В., Гаврилюк А., Мосійчук М., Бондар Д., Закапко О., Орел К., Петруку І., Хлуп’янець Д., Градовській К., Калинович В., Москалику А., Федорченко С., Шаповалу А.

Ви подарували усмішку та тепло вихованцям будинку-інтернату. Добрі справи не залишаються непоміченими!

З повагою та подякою, деканат ФЕМ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *