Міжнародна науково-практична on-line конференція «Менеджмент суб’єктів господарювання: проблеми та перспективи розвитку»

21 грудня 2017р. на базі кафедри менеджменту організацій і адміністрування ЖДТУ відбулась Міжнародна науково-практична on-line конференція молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Менеджмент суб’єктів господарювання: проблеми та перспективи розвитку». Конференцію відкрили перший проректор ЖДТУ, проф. Олійник Оксана Вікторівна та декан ФЕМ, доц. Денисюк Олена Григорівна. Після привітального слова та пленарного засідання, студенти та викладачі виступали з доповідями та презентацією матеріалів своїх наукових пошуків.

Програма конференції

Під час конференції були розглянуті актуальні проблеми менеджменту, зокрема: організація маркетингової діяльності підприємства, управління інноваціями, виробництво органічної продукції та, навіть, користь і загрози конфліктів для роботи підприємства й особливості формування психологічного клімату в колективі. Розглянуті питання викликали дискусії та їх жваве обговорення аудиторією.

А наприкінці конференції виступив запрошений гість з компанії «Каліпсо», який розповів студентам про особливості практики та роботи в готелях Туреччини.

Матеріали конференції будуть опубліковані на сайті ЖДТУ. Слідкуйте за нашими новинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *