Кафедра економіки та підприємництва: І тур Веукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На кафедрі економіки та підприємництва 18 грудня 2017р. відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Майбутнє держави визначається освітніми, науковими та особистими характеристиками її молоді. Студентська молодь, у свою чергу, відіграє чи не визначальну роль у формуванні перспектив розвитку країни та регіону, адже саме у студентському середовищі формуються майбутні лідери нації. Відтак, формування професійних компетенцій, розвиток науково-аналітичних здібностей та реалізація освітнього потенціалу студентів виступає важливим завданням будь-якого вищого навчального закладу.

З урахуванням визначених пріоритетів, на кафедрі економіки та підприємництва Житомирського державного технологічного університету вкотре відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. У рамках заходу взяли участь 26 студентів 2-4 курсів навчання освітнього ступеня “бакалавр”, 1-2 року навчання освітнього ступеня “магістр”, які під час публічного захисту своїх наукових здобутків змогли висловити та обґрунтувати власну позицію, представити на розгляд студентів та викладачів результати проведених досліджень. Варто відмітити, що усі роботи, представлені до участі у Конкурсі, визначалися високим рівнем опрацювання теоретичного матеріалу, ґрунтовністю отриманих результатів, наявністю цікавих та нових ідей щодо розвитку економічної науки та практики.

За результатами І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт переможцями було визначено 19 студентів, які  представлятимуть ЖДТУ у ІІ турі Конкурсу за різними напрямами, спеціальностями та спеціалізаціями економічної науки.

Пишаємося своїми студентами та бажаємо їм творчого натхнення, подальших здобутків та перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *