Дебати як інструмент розвитку критичного мислення студентів

На кафедрі економіки та підприємництва відбулося чергове засідання дебатного клубу «Вільна думка».

7 грудня 2017 р. студенти кафедри економіки та підприємництва ознайомилися із основами аргументації під час наукових дебатів. В межах засідання клубу учасники здобули навички побудови ефективного спростування, визначили роль запитань у дебатах, ознайомилися з порадами щодо побудови переконливої промови. Отримані теоретичні знання студенти одразу змогли застосувати під час дебатних спарингів. Головним меседжем засідання стала ідея про те, що дебати – це взаємодія, а не протистояння.

Вже наступного дня, відбулося чергове засідання клубу, присвячене пошуку однодумців та практичним можливостям використання дебатної технології у освітньому просторі.

Студентська молодь, яка у майбутньому виступатиме основною рушійною силою змін та прогресу в країні, за допомогою засідань дебатного клубу отримує навички критичного мислення, вчиться повазі до чужої думки, здобуває вміння вести об’єктивну та всебічну дискусію.

«Вільна думка» допомагає студентам кафедри економіки та підприємництва ЖДТУ розвивати комунікативні навички та критичне мислення, надає впевненості у своїх силах та можливостях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *