Екскурсія студентів-менеджерів на ТОВ “Житомирський м’ясокомбінат”

Студенти груп МО-59 та МО-59к спеціальності “Менеджмент” відвідали  ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат». Це одне із найстаріших підприємств України, яке працює з 1920 року, де здійснюється повний виробничий цикл від забою до реалізації продукції.

Вся продукція виготовляється виключно зі свіжого м’яса з додаванням якісних спецій. Завдяки модернізації обладнання та високій кваліфікації персоналу на підприємстві постійно збільшуються обсяги виробництва, підвищується якість продукції та створюються нові робочі місця.

Сьогодні Житомирський м’ясокомбінат є одним з кращих підприємств Житомирської області, входить в пятірку провідних підприємств України за обсягами виробництва м’ясних виробів, про що свідчать нагороди та дипломи, отримані компанією протягом усього періоду діяльності. Підприємство виробляє широкий асортимент сосисок, сардельок, варених ковбас, напівкопчених і сирокопчених ковбас, м’ясних делікатесів високої якості під торговими марками «Житомирська М’ясна Гільдія», «Ранчо», «Gremiodelacarne», «Казаки». 

Екскурсанти ознайомились із технологічним процесом виробництва продукції та побували в забійному, ковбасному, коптильному, холодильному та фасувальному цехах, а також у складі готової продукції. По закінченню екскурсії, студенти мали можливість особисто дегустувати та оцінити продукцію підприємства. 

Дякуємо керівництву підприємства та його професійній команді за цікаву та змістовну екскурсію!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *