Екскурсія студентів факультету на ТОВ “ФЕРПЛАСТ-УКРАЇНА”

24 листопада 2017 року викладачами кафедри економіки та підприємництва ЖДТУ було організовано екскурсію для студентів економістів і підприємців до ТОВ «ФЕРПЛАСТ-УКРАЇНА».

ТОВ «ФЕРПЛАСТ-УКРАЇНА» є одним з виробничих майданчиків компанії Ferplast – міжнародного лідера з виробництва товарів для домашніх тварин. За 50 років компанія пройшла шлях від виробництва першої клітки для птахів на північному сході Італії до провідного світового виробника. Ferplast  має свої торгові філії в 80 країнах.

Технічний директор підприємства, представник власників компанії з Італії – містер Вальтер – ознайомив студентів з асортиментом продукції Ferplast, який  включає більш ніж 2000 найменувань. Це товари для собак, котів, гризунів, птахів, рептилій, риб. Також, провів екскурсію виробничими цехами, де здійснюється повний процес виробництва товарів. Містер Вальтер навчив студентів як розрізняти натуральну шкіру та представив модні тенденції одягу для домашніх тварин. Головний бухгалтер підприємства дав відповіді на запитання студентів щодо фінансово-економічного стану, кадрового забезпечення та заробітної плати, поточних та стратегічних планів.

По завершенню екскурсії, містер Вальтер подарував студентам брелоки з логотипом компанії та розповів надзвичайну історію його походження.

Дякуємо представникам ТОВ «ФЕРПЛАСТ-УКРАЇНА» за захоплюючу екскурсію та пізнавальну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *