Двотижневий візит гостя із Швейцарії Юрга Томмена з лекціями та практичними заняттями в сфері туризму

Унікальні знання з організації готельного бізнесу отримали студенти ЖДТУ спеціальності «Туризм» під час лекцій та практичних занять з гостьовим лектором із Швейцарії Юргом Томменом, який протягом двох тижнів щодня щедро ділився успішними практичними бізнес-кейсами.
Пан Томмен провів 20 занять для студентів першого, другого, третього та четвертого курсів, під час яких розкрив секрети успішної кар’єри в готелі, правила формування бізнес-політики готелю, найбільш ефективні маркетингові інструменти індустрії гостинності, розказав майбутнім менеджерам готелю як зробити з 1* готелю 5*, як правильно сформувати команду та мотивувати кожного працівника досягнути цілей. 

Студенти дізнались про найбільших конкурентів готельного бізнесу – круїзні компанії https://www.vikingcruises.com , апартаменти https://ru.airbnb.com .
А Ви знаєте найтехнологічніший готель Європи https://www.hotelschani.com ?
А знаєте як обрати найрейтинговіші готелі, використовуючи пошукові системи https://www.booking.com , https://www.tripadvisor.com ? 
Приходьте до нас – навчайтесь цікаво!

 

Особливо раді співпраці з мережею ресторанів SALAD під час проведення практичних занять. Пану Томмену та всім студентам, які приймали активну участь, – величезна подяка!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *