В ЖДТУ відбулися заходи, присвячені дню матері

Вже протягом ста років в другу неділю травня відзначається Свято Матері. Його традиційно святкують в Європі, в США, в країнах Азії. Мати – всьому початок. Мати – берегиня роду. Саме вона є тією сакральною ниточкою, яка єднає всю родину.

У цьому році Свято Матері прийшло і до нашого університету. Кафедра гуманітарних і соціальних наук під керівництвом проф. Муляра В. І., за ініціативою Литвинчук О. В., а також за активної участі Кондратюк Ю. С., Загурської-Антонюк В. Ф. та інших викладачів кафедри, разом зі студентським активом організували «Тиждень Матері».

Понеділок 15 травня розпочався виставкою творчих маминих робіт студентів університету «Золоті мамині руки», яка розташувалася в холі другого поверху університету. Наступного дня, тут же розмістили виставку стінгазет, підготовлених студентами університету, а також провели конкурс на краще есе на тему: «Моя матуся» (08.30, ауд. 230). Студенти Квасниця Марія (ТЗ-3), Власенко Надія (ПВ-1), Козяр Ярослав (ПМ-137), чиї роботи були визначені членами журі як найкращі, були нагороджені грамотами та маленькими подаруночками.

17 травня о 13.30 в аудиторії 316 відбувся святковий захід «Мати, матінка, матуся…». На святі ведучі розповіли про історію його заснування у світі та Україні. Студенти також читали поезію, присвячену мамам, як класиків української літератури, так і авторську, співали пісні, танцювали, ставили сценки тощо На заході були присутні не лише викладачі, співробітники університету та студенти, але й мами та бабусі останніх.

Організатори та учасники заходу додали усім присутнім гарного настрою й позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *