День науки – професійне свято студентів та професорсько-викладацького складу ЖДТУ

Наука займає важливе місце у житті як професорсько-викладацького складу, так і студентів ЖДТУ, які активно беруть участь у заходах з нагоди відзначення Дня науки. Так, на цьому тижні на кафедрі економіки та підприємництва пройшли одразу два заходи, присвячені Дню науки та популяризації наукової діяльності у студентському осередку.

Зокрема, 10 травня 2017 р. з метою підвищення інформаційної культури члени студентського наукового гуртка «Бізнес-процеси в підприємництві та торгівлі» відвідали Житомирську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Ольжича. У межах заходу студенти IV курсу напряму підготовки «Економіка підприємства» були ознайомлені зі структурою бібліотеки, її сервісними
послугами, довідково-пошуковим апаратом (як традиційним, так і електронним), із довідковими виданнями професійного спрямування, а також державними інформаційними виданнями, які стануть в нагоді при підготовці студентами наукових та випускних робіт.

Студенти мали змогу відвідати відділи абонементу, виробничої літератури,  нових бібліотечних технологій та основного книгозберігання. Цікавим для молодих науковців стало знайомство з ресурсно-інформаційним центром «Вікно в Америку» та регіональним тренінговим центром «Бібліоміст».

Вже наступного дня, 11 травня 2017 р., Start-up менеджер телеком-акселератора RadarTech, екс-студентський ректор ЖДТУ, випускниця кафедри економіки підприємства і просто молода, красива дівчина Сладковська Алла провела зустріч-лекцію на тему «Проекти в моєму житті» зі студентами третього та четвертого курсів спеціальності «Економіка підприємства». Випускниця 2013 р. вже має в своєму доробку значний досвід з керівництва та впровадження організаційних, соціальних, інноваційних та інших проектів. Активна життєва позиція та оптимізм завжди вирізняли Аллу серед студентів.

Недавня випускниця, але вже успішний менеджер розповіла, як досягти такого успіху, з чого починати та як іноді важко зробити правильний вибір, зазначила, чого хотіла б ще досягти. Такі зустрічі мають значний мотиваційний вплив на молодь, спонукають горіти, творити та шукати своє місце в житті.

Хочемо висловити подяку Аллі за можливість приїхати в університет і бажаємо професійного росту, нових цікавих проектів та особистого щастя.

Успішні випускники та талановиті студенти – наша гордість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *