Перемоги студентів ЖДТУ

Студенти Житомирського державного технологічного університету в черговий раз показали високий рівень теоретичної та наукової підготовки, здобувши призові місця на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт.

Так, у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК», що проходив 30-31 березня 2017 р. на базі Подільського державного аграрно-технічного університету, студентки кафедри економіки підприємства Вітюк Віра Олександрівна та Перепелиця Ірина Петрівна були відзначені дипломами ІІІ ступеня (науковий керівник – к.е.н., ст. викл. Орлова К. Є.).

6 квітня 2017 р. на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції». Представниця Житомирського державного технологічного університету студентка кафедри економіки підприємства Капровська Лілія Володимирівна здобула перемогу та отримала диплом І ступеня (науковий керівник – к.е.н., доц. Бужимська К. О.).

Щиро вітаємо переможниць та бажаємо їм втілення творчих та наукових задумів, подальших здобутків та успішного захисту випускних та дипломних робіт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *