Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом “Підприємництво”

24 лютого 2017 року у стінах Житомирського державного технологічного університету на базі кафедри економіки підприємства було проведено І етап другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом „Підприємництво”. На розгляд галузевій конкурсній комісії було передано 82 роботи (90 авторів-студентів, з 32 вищих навчальних закладів України). Після проведеного зовнішнього рецензування для участі у другому етапі і відповідно до захисту своїх робіт на науково-практичній конференції конкурсу було запрошено переможців І етапу другого туру.

Основними завданнями Конкурсу є: виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді; пропаганда досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

Слід зазначити, що представлені на конкурс роботи відрізнялись оригінальним творчим підходом, високим рівнем наукового пошуку та містили практичні рекомендації. Конкурс викликав велику зацікавленість серед студентів та сприяв генерації нових ідей у вирішенні соціально-економічних проблем у сфері підприємницької діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *