Науково-практичний семінар на кафедрі економіки підприємства «Україно моя, дивний світ – економіка!»

N14JIjWkN4E22 вересня 2016 р. кафедра економіки підприємства ЖДТУ, студенти магістерської підготовки спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Економіка підприємства» підготовили та провели науково-практичний семінар на тему «Україно моя, дивний світ – економіка!».
Метою даного заходу є розвиток творчого та наукового потенціалу студентів, створення умов для обміну досвідом та можливостей самореалізації молодого покоління.
У своїх презентаціях доповідачі продемонстрували самостійність мислення, кругозір, послідовність викладення матеріалу, переконливість аргументації, грамотність, виразність, емоційність, оригінальний підхід до розкриття різнобічних тем.
Жваві дискусії учасників розгорталися навколо актуальних питань економіки підприємств та підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Студенти магістерської підготовки намагались спрямувати студентів молодших курсів кафедри економіки підприємства на активізацію творчого та розумового потенціалу, пов’язаного з вивченням економічних дисциплін; розвивати комунікабельність студентів та їх вміння дискутувати; стимулювати до поглиблення знань шляхом інтелектуального характеру; виховувати манери ділового спілкування, швидкого реагування відповідно до ситуацій.
А загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері!

5iXqpgyyJGg 8BOlc2jZJRA P9bogDBIls8 RtyoGjZ2a74

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *