Зустріч студентів факультету економіки та менеджменту з головою ГО “Милосердя”

IMG_046921 квітня у стінах нашого університету відбулася зустріч з головою ГО “Милосердя” Паламарчуком Владиславом Гарієвичем.
Владислав Гарієвич поділився зі студентами історією свого тернистого, але не марного життєвого шляху. Це людина надзвичайного духу і сили волі. Поборовши нарко- та алкозалежність, він знайшов в собі сили допомагати хворим і знедоленим, людям, які через трагічний збіг обставин залишилися без підтримки рідних і даху над головою. Власними силами Владислав організував громадську організацію “Милосердя”, яка на даний час займається реєстрацією та утриманням бездомних і знедолених у “Міському центрі обліку бездомних осіб”, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., місто Житомир, провулок 1-й Іподромній, будинок 15-А.

IMG_0460Незвичайною була мета лекції. Зазвичай студенти звикли, що на подібних лекціях їх закликають до активних дій, долучатися до спільної справи, допомагати, збирати кошти тощо. А цей чоловік просто прийшов, щоб пробудити милосердя в наших серцях. Протягом усієї лекції Владислав розповідав про свої звершення й успіхи, про людські долі, які були врятовані завдяки невтомній праці його команди. Наприкінці лекції Владислав розповів про свої плани на майбутнє і всі були вражені його амбіційністю. Він розповів, що віднайшов сенс життя у волонтерській справі, та він не прагне зупинятися на досягнутому. Найближчим заходом, який Владислав Паламарчук планує провести стане благодійна акція, метою якої буде подарувати Великодній настрій тим діткам, які позбавлені такої можливості. Проходитиме ця акція в мережі магазинів “Сільпо”. Кожен бажаючий може долучитися до благородної справи, потрібно лише купити певний товар і залишити його в благодійному кошику, який буде заздалегідь встановлений.

А якщо ж ви маєте бажання допомогти Владиславу в організації благодійних заходів і акцій – звертайтеся за телефоном: 0986075479. Запросіть до участі в акції своїх колег, друзів, знайомих – усіх, кому не байдужа доля дітей-сиріт.

Гнітецька Вероніка та Білошицька Марина

Студентки ФЕМ, групи ЕП-40

IMG_0464 IMG_0472 IMG_0477 IMG_0481

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *