І тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт за напрямом «Економіка підприємства та управління виробництвом»

yFjIj4W-agsПро проведення І туру Всеукраїнського
конкурсу наукових студентських робіт за напрямом «Економіка підприємства та управління виробництвом»
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році” на кафедрі економіки підприємства 09 грудня 2015 року було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом „Економіка підприємства та управління виробництвом”.
Для організації і проведення конкурсу на кафедрі було створено оргкомітет (галузеву конкурсну комісію) у складі: доц. Валінкевич Н.В., доц. Овандер Н.Л., доц. Юшкевич О.О., доц. Бужимська К.О., викл. Корнійчук А.А., викл. Кучменко В.О., викл. Орлова К.Є., викл. Оверчук А.В.
hwmtfwz3bRwКонкурсна комісія розглянула 17 студентських наукових робіт, які виконані під керівництвом: проф. Тарасюк Г.М., доц. Бужимської К.О., доц. Валінкевич Н.В., доц. Овандер Н.Л., доц. Павлової С.І., викл. Оверчук А.В., викл. Мельник Т.Ю., викл. Корнійчук А.А., викл. Орлової К.Є.
Всі учасники представили наукову доповідь із використанням презентації та в процесі дискусії захистили результати своєї роботи.
Студентські наукові роботи були оцінені за наступними критеріями: актуальність; перспективність; економічна та соціальна значимість теми дослідження; наукова новизна; відповідність очікуваних результатів потребам науки і практики; перспективи впровадження; якість викладення матеріалу роботи; наявність і рівень оприлюднення та впровадження; оформлення наукової роботи; рівень опрацювання літератури.
Xx8wQ_eD79cТематика наукових робіт охоплює проблеми функціонування підприємства як суб’єкта підприємницької діяльності; ефективності діяльності підприємства; формування та планування фінансових результатів підприємства; економічного управління діяльністю підприємства; інноваційно-інвестиційної діяльності підприємства, конкурентоспроможності підприємства на ринку товарів та послуг. Більшість робіт характеризується достатньо високою якістю виконання наукових досліджень, обґрунтуванням одержаних результатів.
На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія визначила студентів-переможців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *