Практичний семінар «Потенціал та розвиток підприємств за сучасних економічних умов» 05 листопада 2015р.

s3L-JV2YjLYЗа сучасних умов однією з найбільш вагомих передумов для гармонійного розвитку суспільства та забезпечення високого рівня ефективності економіки є формування та збагачення інтелектуального потенціалу молоді, адже саме від молоді залежить успішне майбутнє країни.
Враховуючи значимість та актуальність зазначених питань, Житомирський державний технологічний університет ставить особливий наголос на питання, пов’язані із залученням студентської молоді до наукових заходів.
Так, 5 листопада 2015 р. студенти другого курсу спеціальності «Економіка підприємства» взяли участь у практичному семінарі «Потенціал та розвиток підприємств за сучасних економічних умов».

Метою практичного семінару виступило ознайомлення студентів з особливостями формування та розвитку потенціалу вітчизняних підприємств у сучасних умовах, обговорення прикладних аспектів забезпечення функціонування суб’єктів господарювання.

Під час виступів учасників семінару, а також подальшого активного обговорення було визначено ключові проблеми розвитку вітчизняних підприємств за сучасних умов господарювання, напрями та перспективи їх подолання. Активна участь студентів у науковому заході дозволяє зробити висновки про формування наукового бачення існуючих проблем у майбутніх фахівців спеціальності «Економіка підприємства».

wpbphGSu80s DvD_LDYn2Fo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *