Екскурсія студентів ФЕМ на ТОВ «Органік Мілк» (м. Баранівка)

IMGP4698В рамках проведення виїзного практичного семінару для студентів спеціальності «Економіка підприємства» 30 жовтня 2015 р. була організована екскурсія на ТОВ «Органік Мілк» (м. Баранівка), яке є першим в Україні заводом з виробництва органічної молочної продукції з власної сировини.

ТОВ «Органік Мілк» входить до складу вертикально інтегрованої компанії, що складається з чотирьох компіментарних підприємств, які функціонують у сфері органічного рослинництва й тваринництва. Органічні параметри всіх ланок продуктово-виробничого ланцюга компанії підтверджено сертифікатами європейського та вітчизняного зразка. Діяльність ТОВ «Органік Мілк» як виробника органічних молочних продуктів сертифіковано українською сертифікаційною компанією «ОРГАНІК СТАНДАРТ» згідно вимог, викладених у Постанові Ради (ЄС) №834/2007 та №889/2008. Реалізація первинної стадії продуктового ланцюга, а саме – вирощування кормів та виробництво молочної сировини – знаходяться під контролем Інституту екологічного маркетингу (ІМО), Швейцарія.

IMGP4696Підприємство «Органік Мілк» було побудовано протягом семи місяців і розпочало свою роботу в 2014 році. Його проектна потужність по переробці молока, яке постачає ТОВ «Галекс-Агро», становить 30 тонн на добу. Метою даного підприємства є розвиток ринку органічної продукції України.

Студенти та викладачі кафедри економіки підприємства вивчили повний (завершений) цикл виробництва від вирощування кормів, утримання поголів’я м’ясо-молочного стада корів швейцарської породи симентал до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання. Сучасний фермерський комплекс європейського зразка та новітній високотехнологічний молокопереробний завод дозволяють досягати показників найвищої якості продукції.

IMGP4713Після екскурсії учасники семінару були запрошені скуштувати весь асортимент продукції заводу: молоко м’якої пастеризації, кефір термостатний, сметану термостатну, ряжанку термостатну, йогурт питний, м’які сири – сир та бринзу і вершкове масло, які реалізуються під торговою маркою «О».

Також з метою вивчення пам’яток та культурної спадщини Житомирського краю студенти відвідали музей Баранівського фарфорового заводу, який діє з 1952 р. Баранівський фарфоровий завод — найстаріший в Україні представник порцелянової мануфактури, що випустив свою першу продукцію аж у 1802 році. На сьогоднішній день, музей існує поза нинішнім приватним підприємством, зберігає раритетні зразки посуду з порцеляни середини і кінця XIX ст., які проливають світло на високу культуру виробництва художніх порцелянових виробів (вишуканий посуд, вигадливі статуетки людей і тварин, сувеніри, пудрениці, маслянки), які були завжди бажаною прикрасою інтер’єрів маєтків дворян, будинків міських верств населення і навіть заможних селян. В експозиції даного музею є зразки продукції, вік яких перевищує сто років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *